01/

Çocukluğum bugünüme teslim etti tüm mucizeleri..

Dün akşam üzeri başladı her şey.. Ağlarken bir an kendimi bir ayçiçeği tarlasında uçurtma uçururken buldum kendimi sonrası şu anda yaşanıyor. Muhteşem haz, heyecan terliyorum yeni bir ben oluşuyor anca bu kadar tarif edebiliyorum... Sonsuz şükürler olsun lütfedene… Ve sen Safir Saba hep iyi ki’ydi bir kez daha iyi ki.

02/

Müzikle beraber ağlamaya basladim.

Müzikle beraber aglamaya basladim. Yasadiklarim geldi gozumun onune. Yuklerim. Tasidigim binlerce agirlikta kaldiramadiklarim. Babam geldi. Onu ozledigim geldi gozlerimin onune. Gececek dimi Safirim gececek bunca aci bunca yük ağırlık. Hafifleyecegiz

03/

Üzerimde bir nazar varsa bunun temizlenmesi için çalışmanı istiyorum

-Metabolizmamı 59 kiloya inmem için hızlandırmanı istiyorum ( metabolizma yaşım bu sayede 31 yaşından 30 yaşına inmişti)
- Bugün enerjimin dingin ve temiz olması için çalışmanı istiyorum
- (Gergin anlarda) x şahısla enerjimizi dengelemeni istiyorum
- Son zamanlarda cilt hastalıklarımın iyileşmesi için kullandım ( hastalığımın üstüne tutup ‘hızlıca iyileşmesi için çalışmanı istiyorum’)
Bugün ise alerji testim vardı, 2 gün önce yanlışlıkla alerjiyi baskılayan madde içeren bir şurup kullanmıştım. ‘Bu maddenin bedenimden test öncesi hızlıca atılması için çalışmanı istiyorum’ demiştim. Sonuç olarak- çalıştı :) ve bugün testimi sorunsuz bir şekilde olabildim.

04/

Kızlar bir şey dicem ister delirmiş deyin ister uyduruyor deyin,

öyle ki benim bir arkadaşım vardı küstük biz hayatımdan çıkardım kafamız ve amaçlarımız asla uymuyordu artık, geçen gün arabada giderken cadde üstünde bir pilates stüdyosu gözüme takıldı. O arkadaşım da pilates yapardı ve bir an içim üzüldü neden böyle oldu böyle olmak zorunda mıydı diye, birkaç gün sonra girip bakayim dedim napiyor.   Sen kalk avrupa yakasından taa Anadolu yakasına benim o gördüğüm salonun olduğu caddedeki başka bir pilates stüdyosuna gel derse, oraya derse gelmiş, vapura binmiş otobüse binmiş ve o caddede derslere başlamış, koskoca İstanbul’da, öyle çok da plates delisi biri de değildi yani, şok oldum, sanırım dünyayı vicdan kurtaracak.. Bu bahsettiğim cadde baya baya ara sokak bir semt asla merkezi bir yer değil.

05/

6 senedir görüşmediğim babamdan dün gece haber aldım

Aramak istiyorum ama huzurum kaçar diye arayamıyorum demiş. Ben zaten onun kendi konforlu alanından çıkmak istememesini kabullenmiştim ondan duymak sadece doğrulattı bana düşüncemi. Torunun var dede oldun demişler evet fotoğrafını atmışlardı bakıyorum arada çok güzel bir duygu demiş. Buna şaşırdım çünkü benim babam duygularını hiç dile getirmez. Bu denli duygularını açmasına sevinerek şaşırıyorum insan olduğunu hatırlıyor sanırım.

06/

Çiğdemim- Sarkacım bu ikili çok fena çok!

Birde evren girdi mi işin içine kombo oluyorlar. Benim eşim cimri mi cimri biriydi, evden adımını dışarı atmazdı. Sarkaca eşimle benim enerji bedenimizi uyumla diye komut verdim. Adam şimdi benden önce tatil mekanlarını araştırıyor, dışarda gram harcamayan adam benimle dışarda yemek yiyor. Benim ailem dahil herkes şaşırdı. Adam resmen artık benim ikizim gibi. Çiğdeme danıştığım bir olay vardı hatta bir gün evde ki tüm bıçakları saklamıştım- çok sinirli bi yapıdaydı eşim. Şu an pamuk.. sinirlenmiyor.. Çiğdemin katkısı çok büyük bunda.

07/

Şöyle söyliyim benim deneyimlerim..

Önce olmasını istediğim güzel şeyleri hep başkasının da bana dua etmesiyle olur sanırdım.ama dua etme şeklini isteme yollarını mustafa kaya kitaplarını okuyunca farkettim.sonra sarkacın elimdeydi o vardı çok uyumlaniyordum dua ve isteklerimde dua ettiğim güzel şeyler sancılı bi şekilde değiştiriyordu değişiyordu.sonra bilekliklerim onları takınca onlarla ayrı bi inanç ve istikamet almaya başladım sanki çok güçlü farklı bi yoldu..halen aynı sonra gelen o son tesbihimde her şey inancımla duamla ve istediklerimle bi tık daha fazla değişim gösterdi... Bu tesbih daha da farklı geldi bana önemli olan herşey bi geride kaldı sanki farkedemedigim herşeyi şimdi daha net bi şekilde farkedebiliyorum gözün ve gönlün yaradana sığınmak ve inanıp dua etmek için kaderimizi dua ile değiştirmek için başka şeylere değil kendi ruhumuza ihtiyacımız olduğunu anladım. Beden aldıkça doyar, ruh verdikçe doyar. Üzülmekten korkmayın. Ama Her şeyin en güzelini herkes için istemekten de geri kalmayın. Çünkü rabbim isteyene istemesini bilene istediğini veriyor çok şükür...

08/

Dün akşam yıllar önce beni defalarca taciz eden...

Ve en sonunda tecavüze yeltenen ama benim kaçabildiğim, hayatımı tuz buz eden, güven denen olgunun var olmadığını anladığım, erkeklerden nefret edişinin ama aynı zamanda onlara karşı inanılmaz bir güven açlığı hissettiğim bir duruma, yıllarca geçmeyen korkulara beni iten abim dediğim kişisini affettim. Yıllar sonra ilk defa gördüm yüzünü ve onu sevdiğim, abim dediğim zamanlardaki gibi bir haldeydim az da olsa. Hatta bir yerlerde o küçük kız çocuğunun o her anını paylaştığı, abi diye peşinden koşturduğu kişiyi özlediğini fark ettim. Ve ben dün gece onu affettim. Yıllardır ara ara özür dilemeye çalışırdı ama ben ağzına edip nefret saçardım ona. Affetmek mümkün değildi. Korkunçtu yaşananlar. Ama ben dün affettim. Bu da sıralamak mi sizce. Bu da arınmak mi. Ve sonrasında yıllar öncesinde bana tecavüz eden sevgilim sandığın adamı da affediyorum şuan. Bu yükün altında ben yıllarca yok oldum, tükendim. Şimdi tanrıya bırakıyorum. Ben affettim, şimdi onları tanrı affetsin. Şimdi diyorum ki tanrıya yaşattığın her şey bir nedendendi. Yaşadım, acı çektim, kahroldum, yıkıldım, yok oldum. Ama şimdi ayağa kalkıyorum ve yaşadığım o korkunca anların sonucu büyüdüm, büyüyorum. Görüyorum. Ben iyileşmeyi seçiyorum.

09/

Dün gece ben de ilk defa kendimi sorgusuz bırakıp...

Dostluğuna ve sadakatine güvendiğimden zor zamanımda ona emek harcamaya devam ettiğim ve ayrılırken dahi dostça ve saygılı, kıymet bilerek konuştuğum adamın beni aldattığını öğrendim. Ateş gibi yandım. Öfkem o kadar büyüktü ki aklımdan psişik yöntemlerle acı vermek geçti normalde bunu yapmasam da asla kimseye. Kırmızı çizgim olsa da. O an bildiğim her şey aklımda sıralandı. Ancak Çiğdemin de varlığının ferahlığıyla vazgeçtim hepsinden. Bıraktım. Hiçbir şey yapmadım. Çok zor bir sınavdı. Susmak ve izlemek çok zordu. Ancak savaşmıyorum. Bu benimle alakalı değil çünkü. Onunla alakalı bunu anladım. Vasat insanlar vasatlıklarını yaşar bunun bizim kıymetimizle alakası yoktur. Kişisel değildir. Şimdi uyandım kuşlar gibi hafifim. İçimde nerden gelmediğini bildiğim bir neşe var sanki. Affettim, bıraktım. Allah her şeyin karşılığını daha iyi verir. Çok zormuş bu hisle savaşmak.

10/

Çiğdemin en son ki 'Ağustos çok farklı olacak' dedikten sonra...

Çoğu şeye bakış açım değişti benim. Dünyevi hırs, makam hususları beni fazla ilgilendirmemeye, acıtmamaya başladı. Birisi benim hakkımda bir şey mi demiş- umurumda değil. Kendi içsel duygularım, etrafımdaki huzur, rüzgarın esmesi, havada ki bulutların şekilleri, yağan yağmurlar, içimdeki streslerin azalmasına neden oldu. Etrafımda beni sarmalayan zırh varmış gibi hissediyorum.

11/

Bence bu bi yol. Ve bu yolda yürüyen herkes heybesine...

Başka seylerle doldurur. Benim önceliklerim hislerim geçmisim. Geçmisimden aldiklarim,ögrendiklerim var ve bunlarla bu yolda ilerlerken heybemdeki bazi yada cogu gereksiz duyguyu bırakiyorum. Ve yerine saf temiz duygularla dolduruyorum. Böylece heybem cicek bahçesine dönüyor ve mis kokular icinde bu yolda yurumek keyifleniyor. Ne istedigine bakmalı insan.

12/

Benim de bir çoklarınız gibi o kadar çok ki deneyimim.

Ama sadece hatırlatmak adına... Siz annenize , kocaniza anlatamadiginiz , anlattiginizda ayiplanip aslında sucsuzken suclandiginiz , o omrunuzun en masum en günahsız zamanlarında karanlık bir KUYUya atildiginiz zamanları kime anlatabildiniz? Annenizden daha yakın olmadı mı Safir Saba size o zaman? Sizi okşayarak ,yaralarinizi acitmadan sarmadi mi?  Ömür boyu kendinizden nefret edip o yara kabuk bağlayıp kaybolsa diye nefret kusarken sirtinizdan o yükü kaldırmadı mi ? Safir Saba sadece sıradan bir şifaci mi  şimdi tekrar düşünün.

13/

Benim de bir çoklarınız gibi o kadar çok ki deneyimim.

Ama sadece hatırlatmak adına... Siz annenize , kocaniza anlatamadiginiz , anlattiginizda ayiplanip aslında sucsuzken suclandiginiz , o omrunuzun en masum en günahsız zamanlarında karanlık bir KUYUya atildiginiz zamanları kime anlatabildiniz? Annenizden daha yakın olmadı mı Safir Saba size o zaman? Sizi okşayarak ,yaralarinizi acitmadan sarmadi mi?  Ömür boyu kendinizden nefret edip o yara kabuk bağlayıp kaybolsa diye nefret kusarken sirtinizdan o yükü kaldırmadı mi ? Safir Saba sadece sıradan bir şifaci mi  şimdi tekrar düşünün.

14/

Bende artık deneyimi paylaşayım,

bir cok şey yaşadım çiğdem’e gidişim çok ayrı ve anlamlandıramayacak kadar tuhaftı o kısmı paylaşamıcam🙈 benim 4 bilekliğim bir sarkaçım var sarkaçım 21 gün dolmadan patladı yenisi yolda. En son yaşadığım olay ise; 5 ay önce eşimden ayrıldım, bana cok büyük haksızlık etti ailem hastayken tek basıma bıraktı ve bende boşanma kararı aldım bu süreçte sürekli benim onu terk ettiğimi asla bana haksızlık etmediğini söyleyip durdu, boşandıktan sonra da bu mesajlar bu şekilde devam etti. Son şifa gecesinde niyetim artık onun bana bu yaptığının farkına varmasıydı o yaptıklarını kabul etmedikçe ben o kısımda takılıp kalıyordum ve 2 gün önce gece 1 sayfa  mesaj geldi. Eski eşim bana haksızlık ettiğini vicdan azabı çektiğini, kendisinin kötü biri gibi hissettiğini ve benden çok özürdilediğini yazdı. 
Bu benim için çok önemliydi yoluma devam etmek için, diğer kücük deneyimlerimi yazmıyorum hepimiz yaşıypruzdur. Yağmurlu havada saniyede taksi bulmak, kalabalığın icinde benim icin ayrılmış yerlere oturmak vs 
Dileğim hepimizin önünü tıkayan olayların bir bir çözülmesi ve inanın oluyor 🙏🏻

15/

Taşlarım geldikçe inancım değişti,

ruhum açılan aralıktan çıktı,nefes buldu,can buldu. Ben zamana inanmayan,umudu çoktan kaybetmiş biri olarak nefes alırken taşlarım geldikten sonra yeniden can buldum. Mucizeleri yaşadım, umuda inandım, zamana... Tanrıya seslendim ben buradayım diye ve dokundu bana. Hissettim. Tanrıya ve doğaya, zamana ve umuda... inandım. Güçlü bir kadın olan varlığımı unutalı çok olmuştu. Varlığıma inandım. Gücüme inandım. Ve en çok da bulamadığım aşka inandım. Çünkü biliyorum gelicek. Taşlarımla olmaz denenleri oludurdum ben. Daha niceleri kapıda. Ben sabrı öğrendim taşlarımla.
 O yaralardan bende de çok var. Ve inanın en çok oralardan güçlüyüm ben bedenimde. Yaralarımı seviyorum. Nerelerden düşüp nerelerden ayağa tek başıma kalktigimi hatırlıyorum. Ve güçlü bir kadın olarak en çok onları seviyorum. Neleri atlattım diyorum. Yaralarınızı sevin. En çok oralardan güç bulup kalkacaksınız çünkü ayağa

16/

Benim olaylara bakış açım değişti

Artık sağlıktan başka hiçbişey beni uzmuyo ve herseyde iyi bir hayır vardır diye düşünüyorum. Bu arada inanılmaz bi güç verdi bana taşlar eskiden okadar gucsuzdumki ufacık bi olayda yere seriliyodum şimdi ise okadar şey oluyor ama dimdik ayaktayim cigdemim senin sayende

SARKAÇ

Enerji boyutunda : Cakralarimi dengele, aura yirtiklarimi onar, sevgi ve aşkı enerji bedenime kabul et, bolluk bereket enerjisini enerji bedenimle uyumla, evimde var olan ve bana ait olmayan düşük frekanslı enerjileri temizle... İşin giybet tarafina gelirsek... Beni aldatıyor mu? Benimle evlenmek istiyor mu? Eğer onunla olursam bu benim hayrıma mi olur ? 

Günlük hayatta ; Ay böyle bir ortama giricem ama dont enerji bedenimi kapa , ordakileride bana uyumla, hangi renk bana daha yüksek enerji verir , Hangi gün saçımı kesersem daha gür olurlar , saç dokulmemi durdur , trafik tıkandı tatlım ama dont biliyosun. Ve en önemlilerinden biri... Gözümü aç, farkındalığımi arttir , bana göster ve fark etmemi sağla...

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Yukarda yazılanların bir çoğunu yapıyorum. Ama elime alıp hissetmek en güzeli o dönerken avucumda bıraktığı hissi yaşamak, durduğunda hala akan enerjiyi hissetmek. Her an yanımda taşımak güzel.  Ve oğlumda kullanıyor 5 yaşında bir sarkaç kullanıcısı.

Sarkaç bebeğimle o an aklımda yapmayı düşündüğüm ama emin olmadığım ya da bir karar eşiğinde olduğumda herhangi bir konu hakkında, bunu şuan yapmam benim için hayırlı mı? ya da benim için doğru zaman mı? Bulunduğum ortamın enerjisi bana iyi geldi mi veya , her sabah negatif enerji ve çakra dengelemesi yapıyoruz -Şuan benim üzerimde bütün enerji bedenimde olan negatif kötü enerjinin alınması bütün gözün bütün nazarın alınması/... Özellikle bulunan dosyalardaki olumlamalar gerçekten çok önemli - bırakmayın yapın...

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

💎Su kodlaması: Bugün şuan şu dakikadan itibaren evrenin bütün pozitif enerjilerinin benim ve sevdiklerimin üzerinde olmasını, bütün negatif enerjilerin kalkması, bu suyun enerji bedenimden akıp gittiği gibi organlarımdan akıp gittiği gibi bütün blokajların kalkması, hayat şifa sıhhat vermesi, sağlıkla ilgili blokajlarımın kalkması, metabolizmamın olduğundan beş kat daha hızlı çalışması/... + Yüzüme arınmışlığın pozitif enerjinin gülümsemenin verdiği hazzın gözaltlarımın yorgunluğunun gitmesi bütün güzel enerjiler ve ışık yüzümden yansısın/...

Anahtar hayal gücünüzde! Ben Safir kadınlarından biri, sarkaç bana özgüven oldu, önce ağız dolusu sonra yürek dolusu aşk oldu, sabr oldu asr oldu.

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Cocugumu okula gonderirken, Enerji bedeni zarar gormesin. Algilamasi açik ve kendini rahatca ifade edebilsin diyorum.  Hastaysam cabuk iyileşebilmemi rica ediyorum. Cok fazla kramp agrisi cekiyorum. Bunlari azaltmak için.  Suyu kodluyorum bende yukarda yazilmisti.

Kalabalık ortamda , özellikle iş yerimdeyken bana karşı negatif olan insanları benden uzak tutması için, kedilerimin hastalıklarında iyileşmeleri için , benim sarkacım ayrıyeten bir başkasınada kodlu olduğu için onun maddi manevi durumlarını iyileştirmesi için .. bunların dışında kendi adıma ; metabolizma hızlandırma , şekerli tüketim isteğimi kapatmasına , yatarken ( benim şuan gördüğüm minik yeşil ışıklar var☺ ) onlarla bağlantı kurmam için yardımcı olmasına ... bir sürü şey var aklımdaki en özel şeyler bunlar. Çok darlandığım zaman çeviremeyeceğim bir ortamdaysam, sadece avuçlarımın arasunda tutmak bile iyi geliyor.

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Deneyim: Bir haftadır hiç para kazanamadım. Ödemeler bekliyor. tevekkül ve teslimiyet niyeti ile suyumu içtim ve teslimiyet bilekliğimi taktım. Sarkacımı avuçlarının içine alıp diledim.  Hayal ettim ve bum. Bugün telefonum çaldı yarın ödeme gelecek inşallah 🥰 teşekkür ederim safirim sabam.

Hemen ben bir deneyim paylaşmak istedim ben kilo bilekliği istedim göbek ve basen var yediklerime dikkatte ediyorum bileklik daha bana gelmedi ama kodlandı bu gün aynaya baktım ve şok oldum göbeğim erimiş ben şok şok şok

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Çiğdemim ile tanışalı 1 seneyi geçti. Anlatılamaz ama ben deneyeceğim. Hafifledim ben ruhum hafifledi. Olaylara bakışım değişti.Daha bir kabullenisteyim hayatı. Didismek, savasmak degil biliyorum artık olmasi gereken oluyor.Bu benim ve butunun hayrına. Allah demeye,allahtan istemeye korkan ben gunde kac kere anıyorum rabbimi  agzimda olmasada fikrimden. Agaca bakarken, denize bakarken. Yasantımda maddi manevi degisimlerim cok oldu. Annem buyuk bir rahatsizlik yaşadı Safirim bizi bir an birakmadı. Hep diyorum Cigdemim iyi ki varsın.
 

Her bilekligimle  ayrı bir aşk yaşıyorum bu zamana kadar canlı olarak sadece hayvanları ve insanları kabul etmişim taşın toprağın kulağı yok çünkü onların kulağa ihtiyacı yok sizi kalpten duyup hissediyorlar. Deneyimi şuna kavuştum şu oldu param oldu evim oldu isim oldu herşeyim olsun demek ve herşeye kavuşmak değil kaybetmek de deneyim ve bu bütünle ruhun büyümesi olgunlaşması eşyanın hakikatine varmak doğanın sırrını taşlarla çözmek asıl mesele bu.. önce eline aldigin taşı ne mucizelerle yaratmış Allah ve taşı toprağı yeryüzünü hizmetkar kıldığı sen eveet bitkilerin oksijen üretip seni hayata tuttuğu gibi taşlarda sana mucizeler sunuyor bi çok şeye yardımcılar tek olay bunu farkedip o bilinçte olmak inanmak... bitkilerin oksijen kaynağı olduğunu görmeyen kör gözlerin ormanları yakması ne icin para icin.. budurum taşların kıymetini bilmeden sadece mal mülk için onlara kıymet vermekten ne farkı var taşlara bu gözle bakmayın illa deneyim aşk yasayım para kazanayım diye bakmayın!! Tabi onlarda olacak ama önce ruh bunu farkedin

 

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Merhabalar, barış sizinle olsun.
İlmi-i saba kanalına girerek maddi ve manevi rahatsızlıklarınıza şifa bulduğunuzu deneyim olarak pek çok arkadaş anlatırken ben bu duruma hep plasebo etkisi olarak baktım.
Yine aranızdan bazılarınızın bilekliğindeki taşların titreşime geçmesi durumuna inanmadım.
Bu iki durum için şunu söyleyebilirim.

 

1. İlmi saba kanalına girerek maddi ve manevi rahatsızlıklarımın kar sularıyla, buharlı sularla, ateşle ve toprakla temizlenmesini diledim. (İnanmayarak yapıyordum bi ihtimale güveniyordum daha doğrusu Saba’nın Aşk’a olan bağlılığına şahitliğime dayanıyordum sadece) inanın bi anda tüm gözeneklerimin açıldığını ve terlerin çıktığını hissettim. Ve migrenim dindi. Barış ile.


2. Genelde tüm taşlarımla konuşurum. Bu inanmak ya da inanmamakla değil sevgi ile alakalı bir durum olarak benimsedim ilk elime aldığım andan itibaren. Çok seviyorum her birini ve her biri benim yüzbin yıllık arkadaşım gibi adeta. Bugün elime aldım dönmelerini diledim. Döneceklerine inanmıyordum. Ve döndü sarkaç gibi o ipteki dizilişlerindeki birbirleri ile el ele tutuşmalarındaki uyum ile. Ve titremeye başladılar, birbirlerine dokundu herbirinin titreyişi, sonsuzluğa uzandı bu etki. Yeni bir nota yarattılar. Kısaca şunları söyleyebilirim, inanmasak bile sadece sevgi sadece Aşk’a olan hasret evrenleri seriyor önümüze. Şifa gecesinde Saba benimle (öz benliğimle) ne konuştu acaba? 

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Deneyim: benim oğlum karaciğer nâkili ve hastane ücret konusunda sıkıntı çıkarıyor sürekli cimere yazmıştım 2 ay oldu hala cevap gelmemişti perşembe günü kontrole gidicez ne yapıcam zıtlaşmakta istemiyorum  gibi konuşmalar yaptım  bilekliğimle sonuç cevap geldi bugün  elimde sağlam bir belgem var artık. sağ ol safirim rabbim gönlüne göre versin.

Merhabalar deneyim sayılır mı bilmiyorum amaa, ben çiğdem den parasal durumumu bir dahaki ay daha rahatlayacağını düşünerek tezahür bilekliğini bir dahaki ay almayı düşünüyordum ama içimden bir istek ki sormayın hemen yazdım neden bilmiyorum ama o bilekliği şimdi istiyorum ve az önce olan bir şey, bir üyeliğimde bana özel ekim ayını bedava yapmışlar bir alışveriş siparişim iptal edildi ve tutar iade oldu iptal nedeniyle birde indirim kuponu kaptım ve ekimde hesapta olmayan toplam kazancım 2 3 tl farkla tam olarak 230 u buluyor. Tezahür de beni istiyormuş meğer.
 

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Ben sarkacımla ilgili bir sey anlatıyım, biriyle bir şey yaşadım ve  olduğu yere gitmeli miyim dedim sürekli evet cevabı aldım gelene kadarda beklentim başka yöndeydi, dün geldim ve o adamla ilgili o kadar çok şey öğrendim ki resmen bana bunları göstermek için göndermiş. Yani sizin evet diye düşündüğünüz cevapların başka anlamları olabiliyor beni korumak için göndermiş mesela, gelmeseydim göremicektim ve takılıp kalacaktım

Çiğdemime anlattım sizinle de paylaşmak istiyorum. Çiğdemi bir arkadaşımdan duydum yazdım bana hemen yardımcı oldu yazdı anlattı vs. Ama bende gerçekten ona ve yaradandan gelene inandım. Kendimi akışa bıraktım teslim oldum her başıma gelene, arada çiğdeme yazarak düştüğüm yerlerde ayağa kalkarak. Rabbimden bir dönüş alamadığımda ,çiğdeme soramadığımda sarkacıma sordum rabbime dua ettim. Asla isyan etmedim ama çoğu dünyevi hayattan da vazgeçtim. evladıma bakmak ve çalışmak dışında bi hayatim olmadi.ask bilekliği isterken sunu söyledim ben bunu isterken utanıyorum istediğim dünyevi bi ask deil dedim. yaşadığım kotu evlilik sonrası içimden silinen sevgi kalbime geri gelsin diye. Ama gecen hafta aslında hiç beklemediğim bi anda aslinda benimle bi hayat yasamak isteyen biri cikti karsıma aslinda yeni biri deil ama asla böyle bisiy düşünmeyeceğim bi arkadaşım. Gerçek ask mi bilmiyorum ama su an her şey gerçek. Ve en önemlisi merhametli ve Allah korkusu olan biri. Ben düştüğüm kor kuyulardan çıkmamı sağlayan beni hayata döndüren CIGDEME sizlerin önünde TESEKKUR EDERIM.
 

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Ses kaydını yeni dinleyebildim Safirim. Öyle mucize bir durum demicem artık çünkü alıştım. aşk bilekliği istiyordum aslında benim öküz biraz küçük kuzu olsun en azından diye ama durumlarım çok parlak değildi. Hep inşallah alabilirim inşallah sahip olabilirim bu şifaya da diyordum ve yine her defasında olduğu gibi ne zaman şifa zamanım geldiyse Allah’ım EFT yaptı yine , sen indirim yaptın , beklemediğim bir para tam da bileklik, havale ücreti ve kargoyu kapsayan ne bir eksik ne bir fazla ,net rakamı yolladı resmen bana ... 
 

Deneyim:
Gece 5.30ta geldim eve, haliyle geldigim gibi uyudum. Saat sabah 10da da ders secimlerim vardi. Dedim 10a alarm kurarim secerim cunku cok onemli. Neyse ben bilekligimle konusup biseyler anlatip uyuyorum dedim ona insallah yarin uyanabilirim ders secimini yaparim J neyse, ben yattim bi uyumusum saat tam 14.00te uyandim. Dedim ah basima geleen ders secimini kacirdim simdi sorun yasicam. Sonra okuldan bildirge geldi, ders secimleri saat 14.00e alinmis :) kooooooocaman gulumsedim..

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Safir sabam bende belki küçük ama benim dünyamda kocaman bir deneyimden bahsetmek istiyorum. 5 ay önce ilk aşkım dediğim kişi ile yollarımız ayrıldı. Bitmesinin sebebi ailesinin mezhebim yüzünden beni istememesiydi. Bir araya gelmemizin imkânsız olduğunu bildiğimiz için yeni insanlarla tanışmaya başlıyordum sanki bu şekilde o kişiyi unutabilirmişim gibi. O sırada ask bilekliğini almak istediğimde bana dediğini hiç unutmam. Hayatına birisi girecek diye bekleme ilişki hayatında olgunlaşacaksın diye düşün demiştin ve bende kabul etmiştim. Çok zor zamanlardan geçerken bir gün bir insanla tanıştım. Ondan önce ilk buluşmalarım rezalet geçerdi. Buluşmaya giderken safir sabanın enerjisi benimle olsun dedim ve buluşmam o gün harika geçmişti. Daha sonra bilekliğime aşkı fısıldadıktan sonra nedense konuştuğum kişi değil hep aklıma ilk aşkım geliyordu. Hep aklımdaydı ama onu o kadar özlemiştim ki safir sabam. Bir gece hüngür hüngür ağlayıp bilekliğime anlatıp uyuduğumu hatırlıyorum. O gecenin sabahında uyandığımda askı hayal edin, unutamadığınız mi var hayal edin demiştin kişiyi hayal ettim imkânsız gibi gözükse de. Bide o kişi kesin çok mutlu deyip hep nasıl olduğunu merak ederdim. Ailesine beddua eder gibi olurdum hep senin canlı yayında affedemediğiniz insanları affedin dediğin aklıma gelirdi. Hep bir Allah’a işaret göster diyordum. O aski hayal ettikten 2 gün sonra mesaj geldi. Sabaha kadar konuştuk ve beni süreç içerisinde ne kadar özlediğini hatta is yerini bile evime yakın seçtiğini öğrendim. Ailesinin de artık bize bir sey demediğini öğrendiğimde havalara uçtum nerdeyse. Safir sabam benim için mucizesin. Belki ilişkim bitmese her şey güzel oh hayatim mükemmel deyip bu bilekliği almayıp safir kadını bile olamayacaktım. Ama ben bittiği içinde mutluyum. İlişki anlamında iki tarafında olgunlaştığını düşünüyorum. Hani toplumumuzda küçük yastaysanız ne kadını sen kızsın derler ya ben kendimi 19 yaşında bir kadın gibi hissediyorum. Belki derdimi kalkıp sana anlatmadım ama anlattığım insanlardan daha çok yanımda oldun. Hani insanın en yakınında sadece ailesi olur derler ya sen ve şifan hep benimle ve bana her  şeyden daha yakın geliyor ve daha çok güç veriyor. Bunların hepsi senin sayende. Sana binlerce kez teşekkür etsem az.

Deneyim : geçen teslimiyet konusunda safir bizi yönlendirmişti ya. Her gün teslimim, dedim, hayırlısını yaşıyorum tevekkül ya rab dedim. Kabul ettim ve sabrettim. Sahip olduklarıma teşekkür ettim . Sonra bugün 1.5 haftadır bekleyen işlerim yavaş yavaş gelmeye başladı. Bin şükür çok şükür .  Teşekkür ederim çiğdem.

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Katıldıgım ilk şifa gecesiydi. Ve o gece hiç uyuyamadım. Devamlı uyandım. Ama sabah erkenden kalktım ve gece o kadar uyanmama ragmen çok dinçtim. Hiç olmadıgım kadar iyi hissediyordum. Bazı kararlar aldım. Çogu düşüncemi bıraktım.  Migren ataklarım olurdu 7 gün süren. Peeh o da ne diyor şimdi. Baş agrım migrenim bitti. Gelgitli bi ruh halim vardı epeydir. Duruldu...işte bunların hepsi ve daha fazlası sadece o enerjinin benim enerji bedenimdeki tortuları temizlemesiyle oldu. 

Bu benim için bi kapı açtı. İçimdeki enerjiyi yönlendirebilecegim bi kapı. Ardından bileklik aldım 2018 ocak ayında. Bendeki farkındalık ciddi bi oranda arttı. Ardından şubat 2018 de sarkaç ve aşk bilekligim. İşte asıl gün burda dogdu.  İçimde büyüttügüm agaçların çiçeklerin nereye ait oldugunu bilemedigim otların yerlerini  buldum. Ve başka tohumlar yeşermeye başladı ruhumda kalbimde  bu gündogumu ile. Şimdi mi ? Şimdi içim yemyeşil bi bahçe birçok şey yerli yerinde...Ruhum aydınlık.  . .   Güneşli ve sıcak...

WhatsApp Image 2019-09-27 at 23.25.00.jp

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Çok fazla karamsar ve adım atmaktan çekindiğim konular da benim için hayırlı mı? Kuşku duyduğum ikilemde kalıp aklımı alt üst eden ilişki konularında, doğru zamanlama da olup olmadığıma. Tedirgin olduğum ve korktuğum zamanlar da sarkacımı alıp kalbime götürüp sakinleşiyorum özellikle uçağın titremesinde ki yaşadığım korkumu nerdeyse yendim diyebilirim. Benim de şuanlık aklıma gelenler bunlar.

Kaybettiğim eşyalarımı buluyorum  yoğurt mayalıyorum enerjim düşük olduğunda enerjimi yükseltmesini istiyorum özellikle sabahları  önemli kararlar almadan önce bu kararım benim hayrıma mı diye soruyorum.

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Bazen kendimi düşük hissettiğimde birkaç şarkı açıp dinletiyorum, her defasında o anımı yükseltecek şarkıyı sunuyor ruhuma sarkaç bebeğim... 

Ben haftada bir olarak yapıyorum, metabolizma hızımın seviyesini yükselt veya bölge belirterek (basen/göbek) sadece oradaki yağların erimesi ve oradaki kasların harekete geçmesi için çalışması/bedenimi olması gerektiği hale ve hıza getir lütfen, diyerek... Doğuştan kısmi felç sebebiyle zayıf olan kaslarımı aktive ediyorum sarkaç bebeğimle…

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Kalabalık ortama girerken auramı kapat, özellikle çocuklar için yapıyorum bunu, enerji bedeni temizleme gibi şeyler. Ama en önemlisi hamileyken cinsiyeti sormuştum

Kaybolan eşyalarımı hatta evdeki herkesin eyasını soruyorum hangi odadaysa beni götürüyor. Hangi yiyeceklerin hayrıma olduğunu soruyorum. Yiyeceklerin taze mi bayat mı olduğunu... hatta geçen gün bal gerçek mi sahte mi diye sordum. Tatlı gibi yaramaz şeylerin üzerine tutup lütfen vücüdum da kilo enerjisi olmadan çıkıp gitsin diyorum evimdeki kötü enerjileri temizliyorum şimdilik aklıma gelenler bunlar.

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Üzerimde bir nazar varsa bunun temizlenmesi için çalışmanı istiyorum

-Metabolizmamı 59 kiloya inmem için hızlandırmanı istiyorum ( metabolizma yaşım bu sayede 31 yaşından 30 yaşına inmişti)

- Bugün enerjimin dingin ve temiz olması için çalışmanı istiyorum

- (gergin anlarda) x şahısla enerjimizi dengelemeni istiyorum

- son zamanlarda cilt hastalıklarımın iyileşmesi için kullandım ( hastalığımın üstüne tutup ‘hızlıca iyileşmesi için çalışmanı istiyorum’)

Bugün ise alerji testim vardı, 2 gün önce yanlışlıkla alerjiyi baskılayan madde içeren bir şurup kullanmıştım. ‘Bu maddenin bedenimden test öncesi hızlıca atılması için çalışmanı istiyorum’ demiştim. Sonuç olarak- çalıştı :) ve bugün testimi sorunsuz bi şekilde olabildim.

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Deneyim; yaklaşık bir aydır sarkaç ile diyetimin ve egzersizlerimin yanı sıra vücut yağlarımı yakmasını, metabolizmamı hızlandırmasını ve yediğim yemeklerdeki kötü enerjiyi temizlemesini istiyorum. Ve şöyle ki dört günde bir kilo vererek başladı. Geçtiğimiz on günde yediğim halde diyetimi biraz bozduğum halde yani normalde almam gerekirken sarkaçla çalıştığım için 3 kilo daha verdim. Öneririm bu çalışmayı sarkacınızla yapmanızı.

Tabiki de sarkacımla olumlamamı yapıp evden öyle çıktım
Alışverişlerimde bolluk bereket aktı indirimli kampanyalı ürünlere denk geldim
Ulaşımda resmen yollar açıldı sıkışık trafikte akan şeride denk geldim
Kızım için Dr dan rapor almam gerekiyordu Dr hiç soru sormadan kolaylıkla hatta güle oynaya raporu hazırladı...
Yaşadıklarım için Rabbime şükrediyorum
Safirime sarkacıma bilekliklerime teşekkür ediyorum
İyi ki varsınız....

 

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Bir de taşlar sizi istiyor ihtiyacınıza göre siz onları almıyorsunuz bunu dokuz bilekligim var dokuzu için de aynı şeyi söyleyebilirim çiğdem bi bileklik söylediğinde aman alamam param yok ki derim diğer gün  para aynı o miktar elime geçer ve bi gün instagramda bi bileklik paylaştı içime aktı gözlerimi alamadım al beni al beni dedi 🥰ondan sonra aldım onu bi aşkla her takisimda bileğime titremeye başlar

Bu fotoğrafın altına yazmak istiyorum kendi adıma bir deneyimi daha. Iki aydır atamam çıktığı için ailemle yaşamaya başladım. 7 yıl boyunca yalnız yaşayan bir kadın olarak yıllar sonra onlarla aynı evde yasamak zor olacaktı biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Öyle bir hale geldim ki geldiğim duruma ben bile şaşırıyorum. Şifa gecesine kadar intiharın eşiğinde geçirdim son 2 hafta mi sanırım. Her düşündüğümde çiğdem abla var,bilekliklerim var,tanrım var yapmamalıyım dedim ama çok da ikna edici olmuyordu sanırım kendi içimde. Ve artık son nokta şifa gecesinin 1gun oncesiydi. Yapilan en son kavga ve sabahına evden çıkıp nöbete gelmem. Yaşadığım,beni bu hale getiren şey ise özgürlüğümdu. Evden izin almadan adım bile atamamak, yaptığın herşeyden hesap sorulması ve hatta odamda telefonla konuşurken bile kapımın dinlenmesi,dışarı çıkarken bile yanımda birilerini göndermeye çalışmaları. 26 yaşındayım bu arada ve kendi ayaklarımın üzerinde duran çalışan bir kadınım.
Sabah nöbete geldiğimde taburcu ettiğim bir teyze öyle güzel dua etti ki bana. Dedim selin hiç olmazsa bu teyzenin duasının hatrına dur. Sonra şifa gecesinin olacağını öğrendim. Dedim bu 2. Sabret. Bu arada ruh eşini bu zamana kadar bulamayan ama aşkı dileyen bir kadın olarak dedim ki inan. Inan ki gelsin. Gece daha başlamadan hiç alakasız eski sevgilim mesaj attı. Dedim işaretler başladı. Fransız kendisi ve 2-3 gün önce konusu geçmişti. Dedim başlıyoruz. Sonra başka bir minik işaret daha. Ve ses kayıtlarını dinledikçe gelen bir huzur. Boşvermişlik. Hayata tutunmak için sebep. Dedim ki çiğdem var. Hepsi geçicek. Sonra sabah işten çıkıp eve giderken bu duvarı gördüm. Otobüs tam önünde durdu ve çektim. Dedim selin bu da son isaretti. Sen savaşacaksın. Güçlünsün ve kazanacaksın. Çiğdem var arkanda. Eve geldim ve uyudum. Akşam hiç beklemedigim olmayacak bir konuşma oldu annemle. Dedi ki istediğini yapabilirsin. Özgürsün. Biz senin iyiliğini istiyoruz falan. Çok inandırıcı olmasada az da olsa özgürlüğün heri geldi avuçlarıma ve sonra babam geldi odama. Dedi ki biz de hata yapabiliriz. Gel anlat. Özgürsün,istediğin gibi çıkıp gezebilirsin. Sonra sarilis ve kapanış. Işte dedim şifa gecesinin sifalananlarindan biri benim. Ve şimdi tekrar nefes alıyorum sanki. Ve biliyorum o ruh ikizin veya öküzüm artık her neredeyse gelecek bana. Dilerim doğru zamanda gelir ve dilerim uzun bir deneyim daha yazdırır bana mutlulukla

 

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Her şifa gecesi olduğunda içimde bir enerji dolaşıyor güzel geri dönüşünü alıyorum dünde öyleydi, gece deliksiz uyudum ne gördüm ne duydum farkında değilim. Yalnız şifa gecelerinin ertesi günü müthiş bir öfke patlaması yaşıyorum biri gözünün üstünde kaşın var dese tekme tokat gireceğim evde yaptığım hiç bir işten memnun olmuyorum zoraki geliyor her şey. Bunun nedeni var mı bilmiyorum varsa çözmeye çalışıyorum-çalışacağım.
Safir Saba'nın ellerinden şifa o şifa üstümüzden eksik olmasın hepimiz her şey iyi ki var.

Bugün başıma gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum yeni işe başladım bu gün 2 ci gününde benimle birlikte çalışan kişi sabahları işe saatinden daha geç gittiğimi söylemiş şefe bu gün akşam işten çıkıyordum şef senden bir ricam  var işe daha erken gelebilir misin dedi ben de ben saatinde geliyorum işe dedim saat 7 de burada oluyorum dedim yaaa öylemi dedi tamam dedi dün akşam safirimin enerjisine kendimi açtım görmem gerekenleri görüp duymam gerekenleri duyayım dedim bu gün böyle bir olay yaşadım yanımda çalıştığım kişi neden benim hakkımda yalan söyledi bilemiyorum bu olayda görmem gereken nedir diye kendime soruyorum safirimin şifasına binlerce şukur. Ve benim  bir haftadır fark ettiğim bir deneyimim var neden bugün yazıyorum  ve tarih aldığım iletiden sonra emin olduğum için yazıyorum ağustos ayında başlayan bir süreç vardı hissettiğim hepimiz adına bu suydu sağlık ve sosyal yönden ve özel yasam alanı olacakta kısacası her alanda özelikle sağlık ve hayat akısı yasam statüsü kariyer olacakta bir süreç başlamıştı değişim adına önce tüm gerçekliği ve çıplaklığıyla çözülmemiş ama çözümü bekleyen bütün her şeyimiz bizi tekrar zorladı karsımıza çıktı benim öyle oldu ve teker teker çözümlenebilmesi için beni harekete geçirdi enerjiniz Çiğdem hanım mide endoskopisi yapan doktorum  hastamı kaybediyorum boğazında kanaması oldu diye operasyondaki ve dışarıdan dahil olan tüm ekip panik feryat figan ses tellerimi zarar gördü neresine ne oldu diye ve ben mucizevi şekilde uyandım hiç bir şey anlatılmadı  ögeden sonra üçte sonuç almaya gittiğimde doktorum anlattı bizi korkuttun çok zor oldu ama istemeden istem dışı senin yutma güçlüğüne sebep olan boğazında yutakda  olmaması gereken ender görülen zarı patlatmışız yani tedavi etmişiz etmiş olduk dedi ki bu senelerdir fark edilemeyen bir durumdur bunu da anlamış olduk yemek olarak sıvı şeyler ye dediğinde ben doktoruma hocam ben ekmekle beraber yedim katı şekilde deyince sok oldu iyiyim ve daha rahat yiyebiliyordum dedim anladık ki  yemek borusu genişlemiş bu 51 yaşına gelen bir insanın en büyük sorunuydu bitti şükürler olsun...ve  hemen birkaç gün sonra KB boğaza gittim 22 lik alerji testi yapıldı bu yaşıma kadar nefes almakta zorlanmalarımın vs. vs. sebebinin alerji olduğunu 8 farklı şeye alerjim olduğu anlaşıldı ve hemen geniş çaplı önlemler alınmaya başlandı buda bir ikinci yenilenmemdir  ki daha önce aynı şikâyetlerden defalarca kez gitmeme rağmen fark edilemeyen yanlış teşhisler konulan bir durummuş bununda fark etmiş olduk ve surec devam ediyor hepimiz adına geçerli bu ben sağlıktan örnek verdim uzatmama adındaki çok uzun yazdım hakkınızı helal edin özür diliyorum hepinizden vaktinizi aldım belki hayatım diğer yönlerden de yavaş yavaş güzel bir akışa doğru yon alıyor alacak bununda fark ediyor yasıyor hissediyorum . Aldığım bir iletiyi görüntüyü de paylaşmak isterim :  Çiğdem hanımımı ve beraberinde bizi hepimizi 30 eylülde bir tamamiye yenilenme bekliyor yani başlayan süreç 30 eylülde son bulacak  o zamana kadar devam edecek bu tarihte ne olacak acaba benim yasadıklarımdan deneyimlerimden  yola çıkarsam sorunlar teker teker çözülüyor gerçeklerimiz yüzümüze çarpıla çarpıla kontrol altına alınıyoruz sanki farklı bambaşka bir güzergâha girmek üzere bir donum noktasındayız buda belirtmiş olduğum tarihte netlik kazanacak en azından hayat standartlarımız istediğimiz yönde yol alacak  Çiğdem hanım emeğinize yüreğinize saglık üstadım gerçekten cok teşekkür ederim yasattığınız mucizeler hissettirdiğiniz tüm güzellikler için  sonsuz teşekkürler minnettarım benim meleğim bugün etrafımda gezen sizdiniz biliyorum bana sen nerelerdesin Neriman kendine gel toparlan güçlü olmalısın öylesinde  sen ses vermesen de ben sendeyim sizdeyim diyen bir ruh hali üzerimdeydi bana bugün çok iyi hissettirdiniz kendimi su sağlık sorunlarıyla uğraştığım günlerde mucize oldunuz şükürler olsun sizi tanıdım Ogün benim en uğurlu günmüş sizi seviyorum

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Sizinkine benzer bir deneyim ben de yaşadım bugün. sabah bankadan aradılar sigortadan falan bahsettiler yaptırmak istemiyorum ama bilirsiniz ısrarcılar istemeyerek iyi madem falan dedim. İşlemler yapılıyordu ki devam eden hastalığınız veya raporunuz var mıdır diye sordu. Ben de 4 senedir epilepsi tedavisi görüyorum 2020 temmuzuna kadar da raporum var dedim. hooooop işlem iptal edildi  ohh be dedim J Şunu da anlatmam gerekir şifa gecesi yaptığın akşam ben gene de aşk istedim eşimle aramızda saçma bir iletişimsizlik vardı o sıralar. Safirin şifa kanalından sifalanmayi ve göremediğim sorunu görmeyi istedim aşk istedim ertesi gün eşimle ufak bir atışma yaşadık. O atışma sonrası ablasıyla konuşmuş. Konuşma sırasında ne fark etti bilmiyorum ama  o iletişimsizlik yok artık beni anlamaya çalışan eski eşim var.

17 Nisan 2018 di. Safirimle olan konuşma anında duvara tosladığımı hissedene kadar yaşadığımı hiç fark etmemiştim. Mutsuzdum, yaşamaktan zevk almıyordum, oğlumun yaşadıkları, benim yaşadıklarımın bir cezası diyordum. Kaybolmuştum sanki. Meslek sahibi olmama rağmen aldığım parayı borçlarıma yettiremiyordum. Oğlumu ayakta tutmak ve yaşadıklarını unutturmak, borç ödemek ve en önemlisi yaşamak zorundaydım. Kızım ve eşim dışında sağlam durabilen bireyler değildik oğlumla. Anlattım ona.. Beni tıpkı yürümeyi öğretir gibi cesaretlendirdi önce. Sonra taşlarım geldi. Ödemeyi teke tüke yaptım, ağzını bile açmadı, hep destek devam etti. İnanıyorum ve Müslümanım diye biliyordum. Kendime kanmışım meğer. Hep sordum Safirime, herşeyi sordum  yılmadan cevapladı. Ağladım duvarlara vuruyorum ama vazgeçmiycem Safirim diyerek gönderdim ses kayıtlarımı.. Acıyla yoğruldum.. Sabret dedi.. Hastaydım üstüne üstlük birde.. Bedenim sinyaller veriyordu.. Bir gün onun anlattıklarını uygularken bir grupta Safirim çıktı karsıma güzel sesiyle Beyoğlu’nda bir tramvay diyerek selamladı beni.. Doğru yolda olduğumu biliyordum artık. Şimdi koca bir yüreğim var, oğlum kaptan oldu staj yaptı gemide, kızım anksiyetesinden kurtuldu, eşimi anlıyorum artık ve rüyalarım bana yolumu gösteriyor. Toprakta dinlendirmek ve duş almak dışında bir dakika çıkmadı bilekliklerim bileğimden. Oğlum benden güç alıyor onunki de benim bileğimde, kızım asla çıkarmaz. Velhasıl ben bu kadına aşkla bağlıyım. İyi bir mesleğim vardı ama mutsuzdum ve çok zalim insanlardı tanıdıklarım...İstifamı bastım, kendim organik ürünler yapıp satıyorum ki su gibi aktı tüm işim. Bir sayfam var ve şifa dağıtıyorum. Zaten mutfak en sevdiğim şeydi, topraktan hiç anlamam derdim, ayağımı dahi basmazdım. Şimdi içerisine girmezsem yapamam. Kendi yaşadıklarımı kimse yaşamasın diye elimi başkalarına bile veriyorum. Ve yaşadığım olayları ve mucizelerimi anlatamadım bile...Biliyor musunuz Safirin kadınları "şu an buradaysanız kurtuldunuz demektir”. Hepinizi ve öncelikle Safirimi, Gaye hn. Saygı ve sevgiyle kucaklıyorum. Uyandık..

Hepinize sağlıklı, mutlu birer hayat diliyorum. Lütfen vazgeçmeyin seçin olur mu?

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Selam! Benim geçmişi bırakamama gibi bir durumum vardı. Ben bırakmak istesem bile tuhaf bir şekilde o beni bırakmıyordu. Son zamanlarda artık yeter deyip yalvarır hale geldim. Şöyle ki geçmişin kötü enerjisi bile beni çok fena etkiliyordu. Geçtiğimiz cumartesi gününden beri teker teker hepsinden kurtuldum. 2 farklı insan vardı, birinden artık geçmişe uğurlayıp cumartesi kurtuldum. Bir diğerinden bugün. Ve inanılmaz hafifledim, rahatladım. Darısı herkesin başına =) Taşlarım beni dengeliyor, sarkacım işte taşlarla beraber ahenk içinde enerjileri silip süpürüyor. 

*deneyim* az önce çok alakasız ve olmayacak bir şey istedim çevirdim durdum sarkacımı, oldu.. yarım saattir salak salak sırıtıyorum herkes ne gülüyorsun diyor enerjine sağlık safirim sabam 

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Küçük bir deneyim paylaşmak istiyorum . Bugün bir kurs için başvuru yapmaya gittim bu kursu alamazsam devlette iş başvurusu yapamiyorum . Tarihleri de çok önemli . Sabah gittiğimde evrak teslim edeceğim kişi bana eksik evrak söylemiş biraz karşılıklı atışır gibi olduk ki o anda sakın olmam gerektiğini içten içe söyledim . 2 saat vaktim var hemen evrakları tamamlayıp tekrar memura doğru merdivenleri çıkarken sürekli ilmi sabanin enerjisini şifasini diledim aklıma ne geliyorsa ama kolayca olmasını sürekli soyleyerek 4 kat çıktım . Memur da bir gülümseme bir tatlılık ayy hemen kayıt yaptırdım . Teşekkür ederim gök yakutum safirim yüreğinden operim.

Dün gece farklı hislerle uyudum, huzurlu ve bir’de idim. Anda.  Eskiden hep sevdiğim adamı ya da annemi düşünerek sarılırdım yastığıma uyurken ve ancak öyle kolayca uyuyabilirdim. Dün gece yastığıma sarılıp Allahım sana sarılıyorum dedim. Tüm vücudum yanmaya başladı. Öyle bir yangındı ki öleceğimden korktum bir saniye fakat sonra ölmek mi diyip güldüm vücudumun fani tepkisine. Üzerimde dalgalandı. Hem şifa hem sevgi. İnsan ona yöneldiğinde ne çabuk tutuyor elini. Bunu sıklıkla deneyimliyorum fakat dün gece olanlar daha yoğundu ve bir cevap niteliği taşıyordu. Güzel rüyalar gördüm beynim temizlendi sanki. Dün bir de şu negatif enerji bir şekilde çıkar muhabbetinden sonra aa bende ne bulantı ne geğirme ne ağlama var allah allah modunda gülüyordum. Annemin evindeyim, annem bana bir hapşuruk otu getirdi birden. Al dedi çek burnuna da hapşur sinüslere iyi geliyormuş. Sonra babam geldi gel gel dedi eline döktü herkes toplandı başımda benim hapşuruk otunu çekip hapşurmam için uğraşıyorlar ???  Neyse aldım içtim ve sonra hapşırmaya başladım tam 23.45-00.00 civarı. Çok hafif uyudum. Sabah hafif kalktım. Bi baktım dün ettiğim bir dua karşılığını bulmuş. Hemen sabahında istediğim bir şeyi arkadaşım almış bana. Çok şükür. Çok şükürle dualarımı ettim. Kabul olur mu acaba düşüncesindeydim

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Merhaba arkadaşlar.. Ben grupta paylaşım yapmıyorum.. Ama yazdıklarınızı zamanım oldukça okuyorum.. Ve kendime pay çıkarmaya çalışıyor gözümden kaçanı hatırlatıyorsunuz.. Ben  çiğdemle bir arkadaşımın rahatsızlığından dolayı tanıştım.. Ve hayatımda çoğu insan gibi zor zamanlar kör noktalar yaşadım ve hayat bu ki yaşamaya devam edecem iyisindende kötüsündende.. Önce arkadaşımın şifası oldu.. Halen tedavi görüyor ve olumlu yönde ilerliyor.. Sonrasında.. Benim kızkardeşim bildiğiniz pisboğaz.. Ve bundan dolayı kiloluydu.. Yılbaşında çiğdemden rica ettim.. Onun adına zayıflaması için bir bileklik kodlamasını... Ve taktı koluna ki çokta inanarak takmadı süs olsun ve beni kırmasın diye taktı ve şu anda kızkardeşimin yarısı gitti kendide şok.. Bunca yıldır denemediği şey kalmamasına rağmen sonuç alamadı.. Şimdi manken gibi özgüvenle giyiniyor çıkıyor.. Ve kendiyle barıştı. Demem o ki sabırsızız.. Çiğdem kodlayıp gönderdiğinde.. Bir anda olan şeylerde var zamanı geldiğinde.. Olan şeyler var.. Ve çiğdem ilmini bilimini bildiklerini kodlayıp gönderdiğinde sevgiyle kabul edin.. Ve unutun.. Mucizelere o zaman tanıklık edin..

Benim de tespihim var inanın bunu kelimelerle anlatamam ben tespihimi ilk günden beri yanım dan ayıramıyorum ve hep boynum da kolum da hep yanımda taşırım ilk geldiği gün safirimin kokusu vardı üstünde buram buram bazen uyurken bile çok ilginç o koku aynı ilk geldiği günkü yoğunlukta koku gelir kalkar avcuma alır içime çekerim dua ederim sanki beni al dua et der ...

Deneyim : arkadaşlar Sarkacıma kodlattığım kişi sabah kahvaltıya geldi baş ağrısı vardı bende ilk deneyim için fırsat buldum. Su içirdim yatırdım iki elimi başına tuttum önce içimden sürekli baş ağrısının geçmesini rahatlamasını istedim sonrada sarkacımda başında çalıştım deli gibi döndü işlem ortalama 5-6 dakika kadar sürdü bittiğinde derin bir uykuya daldı yarım saatten fazla oldu hala uyuyor 

 

Minik bir deneyim; dün kızımla havuza gittik dönüşte eve dönmek için taksiye binmemiz gerekiyordu hava sıcaktı ve etrafta da taksi falan yoktu. Çigdemcigimin sifa kanalı aracılığıyla bi taksi yolla bana diye geçirdim içimden ; iki dakka geçmedi 100 metre ilerde bi taksi bekliyor yanına gittim müsait mi dedim sizi bekliyorum dedi ben şok!!!

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-

SARKAÇ DENEYİMLERİ

Ben sarkacıma genelde şu soruları soruyorum; 

Üzermde negatif var mı? 

Evimde var mı? 

Bulunduğum ortamda var mı? 

Nazar ya da başka bir kötü etki var mı? 

Evet yanıtı aldığımda lütfen onları temizle diyorum. Temizlemesini bekliyorum. 

Yemek yemeden önce tabağımın üzerinde tutup;

Bu yemeği vücudum için sağlıklı olanla doldur, içinde eğer kötü enerji varsa arındır, vücudumda yağ olarak depolanmasın akıp gitsin diyorum. Dönüyor. 

İnsanlar bazen şüpheli konuştuğunda kalbimde bir sıkıntı olunca soruyorum;

Bu insan bana yalan mı söyledi? 

O ortamda şu kişi bana bu niyetle mi yaklaşmıştı?

Şu konudaki sezgim doğru mu?

Vesvese mi?  

Yolculuğa çıkıyorum sıklıkla bu yüzden sürekli;

Şu şu saat benim için hayırlı mı?

Şu koltuk benim için hayırlı mı? 

Şu günde gitmek şu günde dönmek benim için hayırlı mı? Diye soruyorum. 

Yolda bir problem yaşadığımda örneğin geçen uçakta arkamdaki kişi beni inanılmaz rahatsız edip problem çıkardı. Sarkacıma sarılıp bu durumu benim için hayırlı enerjiyle doldur dedim. Bu durumdan çıkmak istiyorum. Ve kadının yerini değiştirdiler. 

Sonraa, kadınsal bazı durumlar için kullanıyorum mesela;

-Yumurtalıklarım şu an sağlıklı mı? 

- Regl dönemimdeki ağrılarımı azalt lütfen

- Kaslarımın gevşemesi için harekete geç 

- Cildimdeki şu problemin geçmesi için şifalandır beni

- Yumurtlama döneminde miyim?

- Dişil enerjim dengede mi? Cevap hayırsa lütfen dengele 

Daha sonra ilişkilerim için;

-şu insanla aramdaki alma verme dengesi sağlıklı mı

Eğer cevap hayırsa, benden mi kaynaklı ondan mı bendense yuvarlak dön ondansa düz git diyorum mesela 

Sonra bunun dengelenmesi için çalışmasını istiyorum

- Şu insan beni düşünüyor mu 

- Bu adam benden hoşlanıyor mu 

-Sevgilim bana sadık mııı 

Hatta ve hatta sınavda şu konuya çalışmama gerek var mı diye dahi sorup rahat ettim ve gerçekten de gerek yokmuş

 

Her şeyi ama her şeyi sorabilir gayba girmeden tabii, her sorunuzun cevabını alabilir. Hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz sarkacınızı. Ben sarkacımı eylül gibi aldım ve 9. Ayım.  Zamanla onu hem kullanmayı hemde iletişim kurmayı öğrendim. Özellikle 21 gün çalışması çok önemliydi. Hala arada yapıyorum tekrar tekrar. Umarım size yardımcı olur. Aklıma geldikçe tekrar yazarım kullandığım şeyleri 

safir-saba-pandul-sifa-sarkac-inanc-dua-