Shopping Cart

No products in the cart.

AKUAMARİN İKSİRİ

Kristal iksirlerini hazırlarken dolaylı yöntem ve doğrudan yöntem olarak ikiye ayırmıştık bir önceki yazımızda. Yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Bu iksirler hazırlanırken doğrudan olan sistemde kristal su ile direkt temas edeceği için hem minerallerini bırakır suyun içerisine hem de titreşimlerini. Titreşim meselesi çok önemli bir konu. -Taşların şifası yaydıkları titreşimler ile ruhumuza, dna yapımıza, geçmiş karmik hatıralarıma etki ediyor.-

Dolaylı yöntemde kristaller su ile temas etmiyor ama titreşimlerini suya bırakıyor. Siz suyu bedeninize, teninize ya da içinize aldığınızda o titreşim sizin kendi beden suyunuzun titreşimi ile birleşiyor. Muazzam bir şifa şöleni <3

Şölenden hoşlanırım 😏

Şimdi size bir tarif vereceğim. Bu tarifte hem dolaylı yöntemi hem de doğrudan yöntemi kullanacağız.

Bu iksiri hangi durumda kullanacaksınız?

  • Kafanızın içindeki ses susmuyorsa… Hiç durmayan bir kısırdöngü kafanda dönüp duruyorsa
  • Anksiyeteniz tavan yapmışsa ya da yapma ihtimali olmak üzere ise 🙂
  • Odaklanma sorunu yaşıyor iseniz
  • Bir sınava hazırlanıyorsunuz ve asla konsantre olamıyor iseniz
  • Hafızanız daha çok gereksiz bilgileri depoluyor ise
  • Ve alakasız duracak ama sindirim sisteminizde sorun var ise hoşgeldiniz.

Cam bir kasenin içine damıtılmış suyu koyuyorsunuz. İçine önceden tertemiz yıkadığınız kristal kuvarsınızı bırakıyorsunuz. Direkt suya. Aynı suyun içine bir kase daha koyuyorsunuz ve o kasenin içine su koymuyorsunuz. Ne koyuyorsunuz?

Akuamarin….

Ama tüm bunları yaparken havaya girmeniz lazım, neden? Her şey frekans. Taş o sırada sizin niyetinizi yaydığınız titreşimden alıyor, anlıyor ve algılıyor. Dolayısı ile suya bırakacağı da bu niyet oluyor. Müzik harika bir fikir olacak bu iksirleri hazırlarken.

Örneğin şöyle diyebilirsiniz….

Canım toprak, canım gökyüzü, canım yaradanım <3 Doğanın şifasına teslim ediyorum bedenimi, zihnimi, ruhumu. Taşların içindeki kibirsiz saf şifayı talep ediyorum. İzin ver iyileşeyim. Su gibi zarif, taş gibi sağlam, aquamarine gibi cesur, kuvars gibi inançlı olmaya niyet ediyorum.

….

Sonra bu büyük kaseyi içindeki ile beraber balkonda ya da bahcede bırakmanızı yine tavsiye ederim.

48 saat her zaman harikadır.

Şişeler alın kendinize. Hani damlalıklı gibi şişeler var ya… Onlardan. İçine suyu koyun. Sonra sabah 7 damla direkt dil altına damlatabılırsınız ya da suya damlatabilirsiniz. Bir de yatmadan önce yine aynı şekilde. En az 21 gün kullanılacak. Ama bence bunu adet haline getirin. Elinizin altında hep bulunsun.

Bu arada taze taze yapmanızı da tavsıye ederim. 15 günde 1 mesela harika olur.

Öyle işte.

6 Yorum

  1. Muhteşem bir iksir olmuş… Bunu lapis lazuli ile yapabilir miyim. Ben bu ara lapis lazuli ve bileklikkerim yanımda olmadan evden çıkmıyorum…

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir